Vizyon ve Misyonumuz

... Genç ve idealist kadrosu, dinamik ve atılımcı karakteri ile uzmanlık isteyen işlere imza atan Yalçınkaya İnşaat Malzemeleri, üstlendiği tüm projelerde en ince ayrıntıdan başlayarak, daima en iyiyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi hedef edinmiştir...

Tamamını Oku 

Referanslarımız

FERERANSLARIMIZ

Tamamını Gör 

İzmit'te Yerimiz

 
Salı, May 18, 2021

Yalçınkaya İnşaat Malzemeleri 2017 İftar Programı

8.Geleneksel iftar programımıza katılarak bizleri onore eden çok değerli mesai arkadaşlarımıza,iş ortaklarımıza ve bayilerimize teşekkür ederiz..

Etkinliğimizden Fotoğraflar

 

 

 

♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ 

 

 

 

 

 
 
İzmit Merkez’de faaliyet gösteren Yalçınkaya İnşaat Malzemeleri San. Tic. Ltd. Ştd yönetimi ve çalışanları önceki akşam iftar programında buluştu.
Likarba Restoran’da düzenlenen iftar organizasyonuna Genel Müdür Mehmet Yalçınkaya, Mağaza Sorumlusu Burak Yalçınkaya ve çalışanları katıldı. Mehmet Yalçınkaya iftara katılan isimlerle tek tek ilgilenirken Yalçınkaya İnşaat Malzemeleri çalışanları bir arada iftar yapmanın mutluluğunu yaşadı.
 
--------------------------------------------------------------------
 
 
 
 
Yalçınkaya İnşaat Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti, çalışanlarının katılımıyla 36. kuruluş yıldönümünü kutladı.

1979 yılında kurulan Yalçınkaya İnşaat Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti,  çalışanlarının katılımıyla 36. yılını Kartepe Likarba Restoran’da kutladı. Kutlama programında konuşan firma kurucusu Nihat Yalçınkaya, kuruluş yıl dönümü yemeğine gelen tüm personele teşekkür ederek, “Geçen 36 yıllık süreç içerisinde büyük başarılara imza attık. Bu büyümede personellerimizin emeği büyük. 2015 yılında yeni yatırımlar yaparak firmamızı daha da büyütmeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.